O NÁS

Ateliér Ostrava s.r.o.

Ateliér Ostrava s.r.o. je projekční kancelář nabízející komplexní služby v oblasti architektury a projekce staveb se zaměřením na informační modelování budov (BIM). Zabýváme se návrhy bytových i nebytových staveb včetně projekce dopravního řešení a technické infrastruktury. Jsme vašim partnerem po celou dobu zpracování projektu ve všech výkonových fázích. Provedeme vás celým procesem zpracování projektu od „A“ do „Z“. Zajistíme přípravu, zpracování zaměření, provedení průzkumů, vytvoříme dokumentaci stávajícího stavu. Navrhneme studii řešení, vypracujeme dokumentaci pro povolení stavby včetně vyřízení stavebního povolení, až po vyhotovení realizační dokumentace, návrh interiéru a autorský dozor při výstavbě.

V kanceláři projekce a inženýringu
V kanceláři projekce a inženýringu

Ke zpracování téměř všech projektů již od roku 2018 využíváme informační modelování budov (BIM) v softwarech skupiny Autodesk – zejména Revit, Civil 3D. Kromě klasické 2D dokumentace tak můžeme investorovi nabídnout celou škálu výhod souvisejících s projekcí BIM ve 3D prostoru. Ať už se jedná o náhledy projektové dokumentace ve 3D formátu IFC, fázování projektů, práci se skeny budov, pokročilé koordinace, správu informací až po navázání na facility management.

V rámci pokročilých metod zobrazení projektové dokumentace se exkluzivně věnujeme již od roku 2019 virtuální realitě, která u mnoha projektů tvoří nedílnou součást celého procesu zpracování zakázky. Tato metoda je u investorů velice oblíbená a nabízí jedinečnou možnost detailní prohlídky projektované stavby ještě před výstavbou.

PROJEKTOVÉ SLUŽBY PRO NOVOSTAVBY – KOMPLETNÍ NABÍDKA

PROJEKTOVÉ SLUŽBY PRO REKONSTRUKCE A PŘESTAVBY – KOMPLETNÍ NABÍDKA

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Ing. arch. Miriam Muroňová, jednatelka

Vystudovala jsem obor Architektura a stavitelství na Stavební fakultě Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. Zde jsem se také poprvé v ateliéru Ing. arch. Radima Václavíka seznámila s metodami projekce staveb ve 3D, dnes známé jako informační modelování budov (BIM). Svou praxi jsem rozvíjela v rámci ateliérů ATOS – 6 spol. s.r.o., KOHL Architekti s.r.o. a KANIA a.s. Nejprve jako architektka a projektantka, posléze také jako manažerka projektů. V roce 2017 jsem se stala členkou Odborné rady pro BIM. Od roku 2021 působím také v pracovní skupině DIGITALIZACE při České komoře architektů. Svůj vlastní ateliér- Ateliér Ostrava s.r.o. jsem založila v roce 2018 s cílem nabídnout klientům to nejlepší – inspirativní návrhy a zodpovědné vedení projektu v rámci světově nejkvalitnější metody projekce staveb BIM.

S týmem geodetů
S našim týmem geodezie a skenování staveb

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *