KARIÉRA

Jako dynamicky se rozvíjející firma průběžně hledáme kolegy pro práci v rámci pracovního poměru nebo na externí spolupráci. Zde najdete přehled aktuálních výběrových řízení na jednotlivé pracovní pozice.

Přijmeme: Projektant v Revitu

Příjmeme: Administrativní pracovník v projekci – částečný úvazek

Hledáme vhodného kandidáta na pozici administrativního pracovníka v projekci. Možnost práce na částečný úvazek. Vhodné i pro projektantky/ architektky na mateřské dovolené.

Náplň práce

  • Podpora jednatelky společnosti
  • Příprava prezentací a reportů, smluvních dokumentů
  • Vedení inženýrské činnosti na projektech – komunikace s úřady a dotčenými orgány (kompletně zaučíme)
  • Administrativní činnost pro stavební projekty
  • Péče o office

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání nejlépe stavebního zaměření
  • Řidičský průkaz
  • Komunikativní schopnosti
  • Výborná znalost MS Office
  • Organizační dovednosti
  • Precizní a aktivní přístup k práci
  • AJ na komunikativní úrovni výhodou

Nabízíme

  • Zajímavou, různorodou práci v příjemném prostředí naší kanceláře
  • Možnost variabilní pracovní doby, případně po zaučení také částečně homeoffice
  • Možnost práce na částečný úvazek
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Lokalita pracoviště – kancelář Místecká 329/258 Ostrava – Hrabová

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na atelier@atelier-ostrava.cz . Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

pasportizace stavby do BIM modelu