Šťastný nový rok 2024

Šťastný nový rok 2024! Dovolte nám krátké ohlédnutí a poděkování za letošní rok, který byl pro nás hlavně díky vám, našim klientům, mimořádně úspěšný. Překonali jsme vytyčené business cíle a oslavili jsme v srpnu 5 let výročí založení firmy. Zůstali jsme také věrní svému digitálnímu směřování projekce. Čerstvé novinky ve světě informačního modelování staveb a virtuální reality, jsme pro Vás otestovali a začlenili do procesu projekce. Pokrokové inovace v digitální správě informací tak můžete využít pro své projekty dříve než ostatní .

V zájmu zajištění lepší dostupnosti našich projekčních služeb po celé republice jsme se letošní rok čerstvě rozrostli o dceřinou společnost. Projekční kancelář Ateliér Praha se usídlila v Domě Radost v Praze na Žižkově. Našim cílem je poskytnout vám profesionální projekci metodou BIM také v regionu Čechy, kde se již během tohoto roku odehrávala významná část našich zakázek.

Budeme se snažit, abychom i v příštím roce plnili s maximální péčí vaše projektové přání a vaše sny se tak stali skutečností. Přejeme vám šťastný nový rok 2024!

Šťastný nový rok 2024
5 let výročí založení firmy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *